GARNIER AMBRE SOLAIRE SOOTHING AFTER SUN HYDRATING TAN MAINTAINER GLYCEROL + VITAMIN E 200ML

Çmimi origjinal qe: €7.15.Çmimi i tanishëm është: €5.01.

S’ka stok


  Share

Garnier Ambre Solaire After Sun Tan Maintainer eshte nje Aftersun me efekt vete nxirje
Losion qetesues, hidratues dhe perforcues i nxirjes pas diellit
Permban nivele te uleta te vete nxirjes – ky mbajtes ne menyre delikate permireson dhe mbane nxirjen tuaj
Aplikojeni pas ekspozimit ne diell per lekure me shkelqim te gjate
E pasuruar me glicerine dhe vitamine E, kjo formule hidraton lekuren dhe parandalon tharjen

Bazuar në 0 vlerësime

0.00 I përgjithshëm
0%
0%
0%
0%
0%
Vlerësoni i pari “GARNIER AMBRE SOLAIRE SOOTHING AFTER SUN HYDRATING TAN MAINTAINER GLYCEROL + VITAMIN E 200ML”
Write a review

Vlerësime

Nuk ka vlerësime ende

SKU: 3600540659279 Kategoritë: ,
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!