ABSOLUTE LASTING LIQUID LIP 10

9.17

Brand: DEBORAH

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share
  • Buzekuq i lëngshëm 2-në-1. Buzekuq me ngjyra të plota dhe shkëlqim i qartë me shkëlqim i buzëve, të gjitha në një.
    Qendrueshmeri e larte dhe kunder ujit.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “ABSOLUTE LASTING LIQUID LIP 10”
Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 8009518252231 Category:
Close My Cart
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories