ABSOLUTE LASTING LIQUID LIP 09

9.20

Brand:  DEBORAH

Out of stock

Compare
  • Buzekuq i lëngshëm 2-në-1. Buzekuq me ngjyra të plota dhe shkëlqim i qartë me shkëlqim i buzëve, të gjitha në një.
    Qendrueshmeri e larte dhe kunder ujit.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “ABSOLUTE LASTING LIQUID LIP 09”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

SKU: 8009518252217 Category:
Navigation
Close

My Cart

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në tonë privacy policy.

Already got an account?

Close

Categories