• Radhit sipas
    ...
  • LOREAL BRIGHT REVEAL SERUM-IN-CLEANSER 6.55
    Efikasiteti i një serumi në një pastrues të lehtë xhel, i mundësuar nga produktet aktive te rekomanduara nga dermatologët, Niacinamid me efekt ndriçues dhe Acid Salicilik me efekt eksfolues. E vërtetuar klinikisht se zbeh njollat ​​e errëta dhe korrigjon dukshëm hiperpigmentimin, duke dhuruar një ton të lëkurës dukshëm më të qartë, më të shndritshëm dhe më të njëtrajtshëm.

    Ka stok

Filters Close

Brendet

LOREAL PARIS 1
Close Shporta
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Produktet)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories
Newsletter
PËR POROSITË ME VLERË MBI 20 EUR, TRANSPORTI FALAS!